Personal

Här hittar du kontakuppgifter till personalen hos KJ AB Ventilation & Miljö i Hudiksvall.

För allmänna frågor ber vi dig använda vårt kontakformulär (längst ned på sidan/länken).

Peter Bergström

KJ AB Peter Bergström

Verksamhetschef
peter@kjvent.se
072-561 11 44

Kjell Jansson

KJ AB Kjell Jansson

VD & Tekniker
kjell@kjvent.se
070-591 09 84

Wille Eriksson

KJ AB Wille Eriksson

Ventilationstekniker
wille.eriksson@kjvent.se
070-360 29 97

Simon Karlsson

KJ AB Simon Karlsson

Ventilationstekniker
simon.karlsson@kjvent.se 
072-709 99 44

Niklas Johansson

KJ AB Niklas Johansson

Ledande montör
niklas.johansson@kjvent.se
076-106 36 07

Conny Eriksson

KJ AB Conny Eriksson

Ledande montör
conny.eriksson@kjvent.se
070-360 29 71

PJ Spång

Plåtslagare
pj.spang@hotmail.com 
070-239 61 67

Mathias Parsmark

Plåtslagare
mathias.parsmark@kjvent.se 
076-106 36 65