Personal

Här hittar du kontakuppgifter till personalen hos KJ AB Ventilation & Miljö i Hudiksvall.

För allmänna frågor ber vi dig använda vårt kontakformulär (längst ned på sidan/länken).

Peter Bergström

KJ AB Peter Bergström

Verksamhetschef
peter@kjvent.se
072-561 11 44

Kjell Jansson

KJ AB Kjell Jansson

VD & Tekniker
kjell@kjvent.se
070-591 09 84

Mats Andersson

KJ AB Mats Andersson

Radonutredare
mats@kjvent.se
0650-101 80

Peter Åkerlund

KJ AB Peter Åkerlund

Ventilationstekniker
peter.akerlund@kjvent.se
070-369 09 43

Niklas Johansson

KJ AB Niklas Johansson

Ledande montör
niklas.johansson@kjvent.se
076-106 36 07

Conny Eriksson

KJ AB Conny Eriksson

Ledande montör
conny.eriksson@kjvent.se
070-360 29 71

Wille Eriksson

KJ AB Wille Eriksson

Ventilationsmontör
wille.eriksson@kjvent.se
070-360 29 97

Ronnie Wallin

KJ AB Ronnie Wallin

Ventilationsmontör
ronnie.wallin@kjvent.se
070-344 68 29

Simon Karlsson

KJ AB Simon Karlsson

Ventilationsmontör
simon.karlsson@kjvent.se
072-709 99 44